Predavanje: Pomoč učencem s težavami pri branju

Mestna knjižnica in čitalnica v Pulju v hrvaški Istri že tretje izvaja projekt Pomoč učencem s težavami pri branju. Namenjen je učencem prvih in drugih razredov osnovne šole. Izvaja se v obliki bralnih vaj, ki jih spremljajo ustne in pisne jezikovne igre, vaje spomina, pozornosti, razumevanje in pogovor o prebranem besedilu. Projekt je podprt z uporabo strokovne literature.

Predavanje, ki bo v hrvaškem jeziku, je namenjeno knjižničarjem, učiteljem in staršem.

Prijave zbiramo do četrtka, 17. 10. 2024, na povezavi: https://forms.office.com/e/J9KFpWZyTF

Predavanje bo potekalo na oddelku Glasba-film.

Organizatorji:
Osrednja knjižnica Celje v sodelovanju z Mestno knjižnico in čitalnico Pulj, Zvezo bibliotekarskih društev Slovenije in Društvom bibliotekarjev Celje.