Pet preživelih

Red potuje na pomladanske počitnice s petimi prijatelji: najboljšo prijateljico, njenim starejšim bratom in njegovo popolno punco, skrito simpatijo, sošolcem – in morilcem. Ko se jim avtodom pokvari sredi zakotja in ostanejo brez mobilnega signala, kmalu ugotovijo, da ni šlo za preprosto nesrečo. Ujel jih je nekdo tam zunaj v temi, nekdo, ki očitno želi pokončati enega od njih. V osmih urah do zore mora šest prijateljev pobegniti ali pa ugotoviti, kateri od njih je tarča. Toda ali je med njimi lažnivec? Na dan pridejo zakopane skrivnosti in napetost v avtodomu postaja morilska. Vsi ne bodo preživeli noči …(povzeto po spl. str. felix.si)