Če bi bil takrat z mano

Autumn in Finn sta bila včasih neločljiva, potem pa se je nekaj spremenilo. Ali pa sta se spremenila onadva. Zdaj se poskušata po najboljših močeh ignorirati. Autumn ima fanta Jamieja ter skupino tesnih prijateljev in prijateljic, Finn pa je postal najpopularnejši fant na šoli. Kadar se njuni poti vseeno prekrižata, Autumn preplavijo najrazličnejša čustva in v njej začne rasti misel, da bi moralo biti vse drugače. Da bi mogoče morala biti skupaj. Ampak avgusta se stvari za vedno spremenijo. Autumn se je prisiljena soočiti s tem, kako drugačno bi bilo lahko življenje, če se njuni poti ne bi ločili … Z otožno, pristno in iskreno upodobitvijo ljubezni, obžalovanja in neizmerljivega vpliva, ki ga imajo odnosi z najbližjimi na naša življenja, je ta mladinski ljubezenski roman odlična izbira za ljubitelje Colleen Hoover in Jenny Han. (povzeto po spl. str. felix.si)